Octavio Rolando Lara Martinez (Autor) / Najlacnejšie knihy

Knihy od autora Octavio Rolando Lara Martinez

Zobrazené 1 – 14 z 14 výsledkov

Ďalšie

Stránka 1. z 1

Predchádzajúci

Radiť podľa a zobraziť tiež nedostupné

  1. Tópicos de Ingeniería Mecánica I

    Tópicos de Ingeniería Mecánica I

    Octavio Rolando Lara Martinez, Roberto C. García Gómez, Jorge A. Orozco Torres | Editorial Académica Espa?ola, 2016


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    62.37

    Zľava 14 %
    Ušetríte 10.74 €
  2. Business Management Themen

    Business Management Themen

    Edna Morales Couti?o, Octavio Rolando Lara Martinez | Verlag Unser Wissen, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 11 %
    Ušetríte 6.59 €
  3. Business Management Topics

    Business Management Topics

    Edna Morales Couti?o, Octavio Rolando Lara Martinez | Our Knowledge Publishing, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Angličtina

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 14 %
    Ušetríte 8.47 €
  4. Argomenti di gestione aziendale

    Argomenti di gestione aziendale

    Edna Morales Couti?o, Octavio Rolando Lara Martinez | Edizioni Sapienza, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 14 %
    Ušetríte 8.47 €
  5. Contabilidad Orientada a los Negocios

    Contabilidad Orientada a los Negocios

    Octavio Rolando Lara Martinez, Melquiceded Domínguez H., Jorge C. Rosales A. | Editorial Académica Espa?ola, 2019


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 34 %
    Ušetríte 26.16 €
  6. Diseno Organizacional

    Diseno Organizacional

    Octavio Rolando Lara Martinez, Dalila B. Cantoral Díaz | Editorial Academica Espanola, 2013


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    46.37

    Zľava 34 %
    Ušetríte 24.69 €
  7. Habilidades directivas II

    Habilidades directivas II

    Octavio Rolando Lara Martinez, Gabriela A. Rios Zuñiga, Yuselmi Vleeschower | EAE, 2016


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    46.37

    Zľava 34 %
    Ušetríte 24.69 €
  8. Propuesta de Investigación de Ingeniería Electrónica

    Propuesta de Investigación de Ingeniería Electrónica

    Octavio Rolando Lara Martinez, Alvaro Hernandez Sol | EAE, 2016


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    46.37

    Zľava 34 %
    Ušetríte 24.69 €
  9. Evaluación de Proyectos de Inversión

    Evaluación de Proyectos de Inversión

    Octavio Rolando Lara Martinez, Naghieli de J. Pascacio S., Yaneth A. Espinosa C. | Editorial Académica Española, 2018


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    35.74

    Zľava 34 %
    Ušetríte 18.89 €
  10. Tópicos sobre la Gestión Empresarial

    Tópicos sobre la Gestión Empresarial

    Edna Morales Couti?o, Octavio Rolando Lara Martinez | Editorial Académica Espa?ola, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 14 %
    Ušetríte 8.47 €
  11. Tópicos de Gest?o de Negócios

    Tópicos de Gest?o de Negócios

    Edna Morales Couti?o, Octavio Rolando Lara Martinez | Ediç?es Nosso Conhecimento, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Portugalčina

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 14 %
    Ušetríte 8.47 €
  12. Desarrollo Humano y Organizacional

    Desarrollo Humano y Organizacional

    Octavio Rolando Lara Martinez, Gabriela A. Rios Zu?iga, Gilberto Hernández C. | Editorial Academica Espanola, 2018


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    39.28

    Zľava 34 %
    Ušetríte 20.82 €
  13. Sujets relatifs ? la gestion des affaires

    Sujets relatifs ? la gestion des affaires

    Edna Morales Couti?o, Octavio Rolando Lara Martinez | Editions Notre Savoir, 2021


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Francúzština

    Väzba: Brožovaná

    49

    Zľava 14 %
    Ušetríte 8.47 €
  14. Análisis del comercio informal en Tuxtla Gutiérrez, Chiapas

    Análisis del comercio informal en Tuxtla Gutiérrez, Chiapas

    Octavio Rolando Lara Martinez, Ruth Madeine Roblero López, Dennis E. Villarreal O. | Editorial Académica Española, 2016


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    21.46

    Zľava 14 %
    Ušetríte 3.74 €

Ďalšie

Stránka 1. z 1

Predchádzajúci

Záznamov na stránku

Filtrovať výsledky

Jazyk
  • Španielčina9
  • Nemčina1
  • Angličtina1
  • Francúzština1
  • Taliančina1
  • Portugalčina1
Väzba
  • Brožovaná14
Dostupnosť
  • Do 2 týždňov14
Rok vydania
  • 20216
  • 20191
  • 20182
  • 20164
  • 20131
Rozsah ceny

-



Osobný odber Bratislava a 12593 dalších

Copyright ©2008-26 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: